İlk kez çizgisini bozmuş durumda

0 7

Beşiktaş Spor Kulübü’nün Teknik Direktörü olarak görev yapan Sergen Yalçın, Sivasspor Kulübü beraberliğinin hemen sonrasında çok iddialı açıklamalarda bulunmuş oldu. Yalçın, ‘Bir puanı beklemekteyim burdan. Benim açımdan hiç bir şekilde sürpriz olmadı. Hiç kimse de kesinlikle heveslenmesin, şampiyon Beşiktaş Spor Kulübü olacak. Ötekileri de anca ikinciliğe aday olur. Forvetler sakatlanmış durumda ancak forvete elbet de birini koyarız’ ifadeleriyle konuşma yaptı.

Beşiktaş Spor Kulübü’nün teknik patronu olarak görev yapan Sergen Yalçın, ilk defa çok iddialı açıklamalarda bulundu. Daha öncesinde şampiyonluk la ilgili olarak sürekli temkinli konuşmuş olan deneyimli teknik adam, rakiplere adeta bir gözdağı cermiş oldu.İ

Sergen Yalçın yapmış olduğu açıklamada şu an içerisinde şampiyonluk açısından en avantajlı takımın kendileri olduğunu ve hiç bir şeyin değişmediğini liderin hala kendileri olduğuna değindi. Beşiktaş Spor Kulübü’nün hiç bir şekilde kolay kolay şampiyonluk veremeyeceğini ve ötekilerin çok fazla heveslenmemesi gerektiğini, onların ise anca ikinciliğe aday olabileceğine değindi.

Aboubakar ile birlikte Larin’in sakatlanmasının ardından oyundan almış olduğunu forveti keyfinden almadığını ifade etti. 0-0 gitmiş olan maç esnasında ceza sahası içerisinde forvet bırakmayacak kadar düşüncesiz biri olmadığını kim olur olmaz bilmediğini ve kendilerinin çözüm üreteceğini ifade etti..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.