İkizlerin arasında kalmış durumda

0 18

Tenis dünyasının ”Kötü çocuk” lakabına sahip ismi Nick Kyrgios’un ismi, tıpkı kendisi gibi tenisçi olarak faaliyet gösteren Kanadalı Eugenie Bouchard’le aşk dedikodularına karışmış durumdayken farklı bir aşk iddiası daha gündeme gelmiş durumda. Bu defa da Bouchard’ın ikiz kız kardeşi olarak tanınan Beatrice’yle beraber..

Koronavirüsle alakalı pandemiden dolayı yaşanmaya başlanan karantina süreci içerisinde canının sıkılmış olduğunu ifade eden ve sosyal medya üzerinden ”karantina sürecini bir erkek arkadaş ile geçirmek fazlasıyla da eğlenceli olurdu” şeklindeki mesaj paylaşımında bulunan Eugenie Bouchard’a ağlama şeklindeki bi emojiyle cevap veren Kyrgios’un bu söz konusu mesajlaşması, aşk konusundaki iddiaları kuvvetlendirmişti.

Fakat Kyrgios’un son dönemler içerisinde Eugenie’nin ikiz kardeşi olarak öne çıkan Beatrice’yle flört etmiş olduğu ileri sürüldü. İki kardeşle birlikte de yakın ilişkisi bulunduğu konusunda bilgiler olan 25 yaşında olan Nick Kyrgios, ardımızda bırakmış olduğumuz sene Wimbledon’da Rafael Nadal’le oynamış olduğu maçı izlediklerinden dolayı çok gururlandığını ifade etmiş olduğu bir paylaşımda bulunmuştu. Eugenie Boucard ise Kyrgios tarafından paylaşılmış olan bu fotoğrafı, kalp emojileriyle tekrardan paylaşmıştı. Eugenie Bouchard, daha önceki dönemler içerisinde de Twitter üzerinden bir takipçisiyle girmiş olduğu iddiayı kaybetmiş ve takipçisi ile beraber akşam yemeğine çıkmış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.