Ibrahimoviç Milan’la sözleşme tazeledi

0 2

İtalya Serie A ekiplerinden biri olan Milan’dan ayrılacak olduğu gündeme gelen 38 yaşında bulunan yıldız golcülerden Zlatan Ibrahimovic’in geleceğinde ne olacağı da kesinleşmiş durumda. Milan Kulübü’nün Zlatan Ibrahimovic’le yeni sözleşme hususunda el sıkışmış olduğu ve çok kısa bir zaman içinde bunu duyuracak olduğu da iddia edilmiş durumda. İşte alacak olduğu ücret..

Yönetimle yaşamış olduğu problemler sebebiyle Milan Kulübünden ayrılacak olduğu konuşmaları ortaya çıkan Zlatan Ibrahimovic’in geleceğinde ne olacağı da netleşmiş durumda. Sözleşmesi resmi bir şekilde sona ermiş bulunan İsveç asıllı golcünün ayrılığa hazır bir durumda bulunmasına rağmen kulüp direktörü görevinde bulunan Paolo Maldini ile birlikte teknik direktör görevinde bulunan Stefano Pioli aracılığıyla da kalması için ikna edilmiş oldu.

Corriere della Sera tarafından yapılmış olan özel bir habere bakılırsa Ibrahimovic kulübüyle bir senesi opsiyonlu iki senelik yeni bir sözleşme imzalamış olacak. Ibrahimovic’in senelik olarak alacağı ücreti 5 milyon Euro tutarındaki maaş ve 1 milyon Euro tutarındaki bonuslarla beraber de 6 milyon Euro tutarını bulmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.