Hakan Çalhanoğlu yeni sezonda Manchester United forması terletecek

0 35

Milan içerisineki geleceği belirsizliğini korumaya devam eden Hakan Çalhanoğlu’yla ilgili olarak dikkatleri çekmekte olan bir iddia ortaya atılmış durumda. İtalyan basın mensupları milli futbolcumuzun gelecek sezonla ilgili olarak İngiliz devlerinden biri olan Manchester United Kulübüyle anlaşma yaptığını yazdı.

Milan içerisinde sözleşmesi sona ermiş olan milli futbolculardan biri olan Hakan Çalhanoğlu’nun takım içinde kalıp kalmayacak olduğu da merak içinde beklenmekte. Milli durumda bulunan futbolcumuzun transferiyle alakalı olarak İtalyanlar bomba gibi bir iddia ortaya atmış durumda. Todo Fichajes adlı platformun yapmış olduğu haberine bakılırsa 27 yaşında bulunan futbolcu, gelecek sezonla ilgili olarak Manchester United Kulübüyle anlaşma gerçekleştirdi ve Kırmızı Şeytanlar’ın kadrosu içerisine dahil olacak.Hakan Çalhanoğlu’yle alakalı olarak serbest vuruş uzmanı olduğu ifade edilirken çok uzak mesafelerden inanması zor gollere imza atmış olduğu vurgulanmış durumda.

2017 senesi içerisinde Alman ekiplerinden biri olarak öne çıkan Bayer Leverkusen Kulübünden Milan Kulübüne transferi gerçekleşen milli futbolcumuz, bu sezonda ise İtalyan deviyle çıkmış olduğu toplam 32 tane maç esnasına 6 tane gol atarak 11 asistten oluşan bir katkı sağlamış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.