Hakan Çalhanoğlu durdurulamıyor

0 5

İtalya Serie A’daki 37. hafta içerisinde Milan kulübü, deplasman içinde Sampdoria’nın konuğu olarak mücadele etti. İtalyan asıllı dev, Zlatan Ibrahimovic (2) ile birlikte Hakan Çalhanoğlu ve bir de Leao’nun atmış olduğu gollerle mücadeleden 4 – 1’lik skorla büyük bir üstünlükle ayrılmış oldu.

Milan Kulübünde Hakan Çalhanoğlu fırtınası arlıksız bir şekilde sürüyor. Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta oynamış olduğu futbolla İtalyanları adeta büyülemiş bulunan ve manşetlere konu olmuş bulunan milli yıldızımız, Samdoria maçı esnasında da rakip fileleri avlamayı başarmış oldu.

Serie A’nın 37. haftalık kısmında Milan Kulübü, deplasman içerisinde Sampdoria’nın konuğu olmuş durumdayken, söz konusu maçtan 4 – 1’lik bir üstünlükle ayrılmış oldu.

Karşılaşmanın mevcut durumdaki golleri ise Zlatan Ibrahimovic (4. dakika ila 58. dakika) ve aynı zamanda Hakan Çalhanoğlu (52. dakika) ile birlikte Leao’dan (90. dakika) gelmiş oldu. Samdoria ise, 78. dakika içerisinde Maroni’yle beraber penaltıyı değerlendirmeyi başaramazken, 87. dakikada Askildsen’le tek golünü bulmuş oldu.

Bu söz konusu sonuç ile beraber Milan, puanını 63’e kadar çıkartarak ligde 6. sıra içerisine kendine yer bulmuş oldu. Sampdoria kulübü de 41 puan ile 15. sıra içerisinde yer almış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.