Galatasaray’dan sakatlık açıklaması geldi

0 5

Kayserispor Kulübü ile alakalı maç hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirmekte olan Galatasaray Spor Kulübü’nden Radamel Falcao ile birlikte Luyindama konusunda açıklama geldi. Galatasaray Spor Kulübü resmi sitesi üzerinden, Kolombiya asıllı golcünün takımdan farklı bir şekilde özel bir çalışma yapmakta olduğunu kaydetmiş durumdayken, milli takım içerisinde sakatlanmış olan Luyindama’nın sağlık durumunun İstanbul iline dönüş yapmasının ardından gerçekleştirilecek ileri tetkiklerin sonrasında kesinlik kazanacağı da kaydedilmiş oldu.

Süper Lig’in dokuzuncu haftası içerisinde 23 Kasım Pazartesi gününde Hes Kablo Kayserispor Kulübünü konuk etmeye hazırlanan Galatasaray Spor Kulübü, hazırlıklarını devam ettirdi. Galatasaray Spor Kulübü’nden yapılmış olan açıklama içerisinde, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim yönetimiyle gerçekleştirilmekte olan antrenman esnasında genel kuvvet çalışması uygulanmakta olduğu ifade edildi.

Kolombiya asıllı futbolculardan biri olan Radamel Falcao’nun tedavisinin hemen sonrasında takımdan farklı özel bir çalışma yapmakta olduğu da aktarılmış oldu. Kasık adelesi kısmında yaşamış olduğu sakatlıktan dolayı milli takım kadrosundan çıkartılmış olan Demokratik Kongolu oyunculardan Christian Luyindama’nın sağlık vaziyetinin de İstanbul iline dönüş yapmasının ardından gerçekleştirilecek ileri tetkiklerin sonrasında netlik kazanacak olduğu ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.