Galatasaray’dan Arda ile alakalı çok şaşırtan bir hamle

0 13

Ağustos ayı içerisinde Galatasaray Spor Kulübü’yle bir senelik mukavele imzalamış olan Arda Turan, tam dört maç daha oynar ise kontratı bir yıl daha uzamış olacak. Fakat yönetim herhangi bir şekilde opsiyon devreye girmeden Arda’yla nikah tazeleme konusunda karar almış oldu. Fatih Terim’in takım içinde yer alan en büyük yardımcısı olarak öne çıkan 34 yaşında bulunan ünlü yıldız, 1 milyon Türk Lirası tutarındaki zamla 5 milyon Türk Lirası tutarında ücret almış olacak.

Ardımızda bırakmış olduğumuz gün gerçekleşirilen imza töreni ile birlikte takımın birinci kaptanı olarak görev yapan Fernando Muslera’nın sözleşmesini tam tamına üç sene uzatmış olan Galatasaray Spor Kulübü’nden imzalar arka arkaya gelmiş olacak. Muslera’nın ardından Galatasaray Spor Kulübü içerisinde nikah tazelemeyle alakalı sıra ikinci kaptan Arda Turan’a gelmiş oldu. Galatasaray Spor Kulübü sözleşme uzatma amacıyla opsiyonu beklememe konusunda karar almış oldu.

Ağustos ayı içerisi nde bir senelik imza atmış olan tecrübeli futbolcunun sözleşmesinde yer alan +1 sezon sürecek opsiyonun devreye girebilmesi amacıyla dört maçta daha ilk 11’e çıkması şart. Şu zamana dek sergilemiş olduğu performansından dolayı kafalarda hiç bir şekilde soru işareti bırakmamış olan 34 yaşında bulunan yıldızın sözleşmesi, opsiyonu devreye girmeden hemen öncesinde uzatılmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.