Galatasaray’da o transfer tamamlandı

0 19

Sağ bek pozisyonu için bir takviye yapma konusunda bir isteği bulunan Galatasaray Spor Kulübü, Newcastle United Kulübüyle olan sözleşmesi sezon sona erdiğinde bitecek DeAndre Yedlin’le anlaşma sağlamış oldu. Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyuncu Cumartesi gününde ise İstanbul’a gelmiş olacak.

Galatasaray Spor Kulübü, Newcastle United kulübünün formasını giymekte olan Amerika Birleşik Devletleri asıllı sağ bek DeAndre Yedlin’le her hususta anlaşma sağlamış oldu. Galatasaray Spor Kulübü, Newcastle United kulübünün formasını giymekte olan DeAndre Yedlin’le her hususta anlaşma sağlamış oldu. Amerika Birleşik Devletleri asıllı sağ bek Cumartesi gününde İstanbul iline gelerek resmi bir şekilde sözleşmeye imza atmış olacak.

Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyuncu pek çok defa Newcastle içerisinde kalma konusunda isteğinin olduğunu belirtmiş olsa da bu talebi İngiliz kulübü içerisinde karşılık görmüş değil. Takım içerisinde kalma amacıyla çok uzun bir zaman boyunca yanıt beklemiş olan ve de karşılık almayı başaramayan Yedlin’in Galatasaray Spor Kulübüne ”Evet” cevabı verdiği ifade edildi. 27 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyuncunun Siyah-Beyazlı kulüp ile mevcut durumdaki sözleşmesi sezon sona erdiği zaman biyecekti.

9 Temmuz 1993 tarihi içerisinde Washington kentinde dünyaya gelen 27 yaşında bulunan oyuncu sağ bek pozisyonu içerisinde görev almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.