Galatasaray zirveye bir adım daha yaklaşmış durumda

0 7

Galatasaray Spor Kulübü, Süper Lig’deki 11. hafta içerisinde konuk olarak ağırladığı Hatayspor Kulübünü her iki yarılık bölümde de atmış olduğu goller sayesinde 3 – 0’lık skorla mağlup etmiş oldu. Deplasman ekibi içerisinde Gökhan Karadeniz görmüş olduğu kırmızı karttan dolayı da oyun dışı kalmış oldu.

Süper Lig’deki 11. hafta içerisinde Galatasaray Spor Kulübü ile Atakaş Hatayspor Kulübü karşı karşıya gelmiş oldu. Türk Telekom Stadı içerisinde gerçekleşmiş olan söz konusu bu mücadeleyi Galatasaray Spor Kulübü çok rahat bir şekilde kazanmış oldu. Galatasaray Spor Kulübüne galibiyeti getirmiş olan goller ise 32. dakika içerisinde Mbaye Diage’nin yanı sıra 64. dakika içerisinde Pablo Santos (kendisine ait kaleye) ve 90. dakika içerisinde de Kerem’den gelmiş oldu. Hatayspor Kulübü içerisinde oyuna 59. dakikaya girildiğinde dahil edilen Gökhan Karadeniz 80. dakikaya gelindiğinde ikinci sarı kart sebebiyle kırmızı kart görüp takımını on kişi bırakmış oldu.

Bu söz konusu sonuçla beraber puanını da 23 yapmayı başaran Galatasaray Spor kulübü, maç fazlasından dolayı liderliğini koruyan Aytemiz Alanyaspor Kulübüyle de puanını eşitlemiş oldu. Lig içerisindeki 8. maçı esnasında 2. mağlubiyetini almış olan deplasman ekibi de tam olarak 12 puanda kalmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.