Galatasaray yine kazanmayı başaramadı

0 12

Süper Toto Süper Lig’deki 34. hafta içerisinde Galatasaray Spor Kulübü kendi sahaesinde Karagümrük Kulübüyle 1 – 1’lik skorla berabere kalmış oldu. Galatasaray Spor Kulübü, son 6 haftalık zaman zarfında sadece 5 puan almayı başarıp şampiyonluk yolu üzerinde çok ağır bir yara almış oldu. VAR ile alakalı kararların damga vurmuş olduğu bu maçın sonucunda Galatasaray Spor Kulübü, puanını 62’ye kadar yükseltmişken üçüncü sırada kalmış oldu.

Süper Lig’deki 34. haftanın maçı esnasında Galatasaray Spor Kulübü ile Fatih Karagümrük Kulübü karşı karşıya gelmiş oldu. Zirve yarışıyla ilgili olarak çok büyük bir öneme sahip mücadele esnasında Galatasaray Spor Kulübü iki puan bırakmış oldu.

Maça ayrıca Galatasaray Spor Kulübü önde press yaparak başlamış durumdayken, Fatih Karagümrük Kulübü de ayağa paslar ile beraber sahasından çıkmaya gayret etti. İlk dakikalar itibariyle golü düşünmekte olan Galatasaray Spor Kulübü, 9. dakikaya gelindiğinde golü de bulmuş oldu ancak bu gol ise geçersiz sayılmış oldu. Fernandes’in ara pası esnasında kaleciyle karşı karşıya kalmış olan Mustafa Muhammed, topu kalecinin sağ kısmından ağlarla buluşturmayı başardı. Hakem olarak görev yapan Ali Palabıyık, Video Yardımcı Hakem (VAR) uyarısı ile beraber pozisyonu yenizden izledi ve topun Babel’in eline çarpmış olduğunu gerekçe göstererek golü de iptal etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.