Galatasaray tam yarım düzine gol attı

0 10

Galatasaray Spor Kulübü, Türk Telekom Stadında adeta gol olup yağmış oldu. Galatasaray Spor Kulübü, Süper Lig’in tam olarak 18. haftası içerisinde konuk olarak ağırlamış olduğu Gençlerbirliği Kulübünü 6 – 0’luk bir skorla mağlup etmiş oldu. Karşılaşma esnasında üç gol atmış olan Belhanda, söz konusu bu galibiyetin de mimarı olmuş durumda.

Süper Lig’deki onsekizinci hafta içerisinde Galatasaray Spor Kulübü, Gençlerbirliği Kulübünü konuk olarak ağırladı. Türk Telekom stadında gerçekleşmiş olan söz konusu bu karşılaşmayı ev sahibi konumunda bulunan ekip, değişik bir şekilde kazanmış oldu. Galatasaray Spor Kulübü’ne galibiyeti getirmiş olan goller ise, 1. dakika içerisinde Mbaye Diagne’nin yanı sıra otuzuncu dakika ile birlikte kırküçüncü dakika ile birlikte kırkbeşinci dakika içerisinde Younes Belhanda, altmışdördüncü dakika içerisinde Oğulcan ve altmışyedinci dakika içerisinde penaltı vuruşunun ardından Ryan Babel’den gelmiş oldu. Lig içerisinde 2 tane maç aranın sonrasında galibiyetle tanışmış olan Galatasaray Spor Kulübü, puanını da 33’e kadar yükseltmiş oldu. Üç maçtan oluşan yenilmezlik serisi sona ermiş olan Gençlerbirliği kulübü de 19 puan içerisinde kalmış oldu.

Galatasaray Spor Kulübü, Süper Lig içerisinde önümüzdeki hafta Beşiktaş Spor Kulübü ile deplasman içerisinde üç puan mücadelesi vermekteyken Ankara ilinin temsilcisi, kendi evinde Fatih Karagümrük Kulübünü konuk olarak ağırlıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.