Galatasaray Spor Kulübü’nde şaşırtan ayrılık

0 16

Gelecek sezonla alakalı kadro yapılanma çalışmalarına başlamış bulunan Galatasaray Spor Kulübü bir taraftan transfer çalışmaları sürerken, mevcut durumdaki oyuncularla alakalı da yeni gelişmeler yaşanmakta. İtalya Serie A da yer alan ekipler Galatasaray Spor Kulübü takımında ”Yeni Cengiz Ünder” şeklinde lanse edilmiş olan futbolcuyla alakalı harekete geçmiş durumda.

Teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim’in hazırlamış olduğu rapora bakılırsa hedefine pek çok farklı ismi almış olan Galatasaray Spor Kulübü’nün yönetimi girişimlerini hızlandırmış durumda. Transferle alakalı hamleleri yapmaya başlamış olan Galatasaray Spor Kulübü’nün ekibi mevcut durumdaki oyuncularla alakalı da kararlar almaya başlamış oldu.

Takımda yer alan futbolculara gelecek teklifleri değerlendirme konusunda karar alan Galatasaray Spor Kulübünde genç yıldız adayı İtalyan futbol kulüplerinin gözdesi olmuş durumda. İtalyan basını üzerindeki Calciomercato’nun yapmış olduğu habere bakılırsa, Galatasaray SPor Kulübü’nün teknik direktörü görevindeki Fatih Terim tarafından ilk çıkışını yapmış bulunan Yunus Akgün, İtalya Serie A takımlarının hedef noktasında yer alıyor.

Parma ile birlikte Cagliari’nin hemen sonrasında Verona ile birlikte Fiorentina da Yunus Akgün’le ilgilenmeye başlamış durumda. 19 yaşında bulunan başarılı futbolcunun Galatasaray Spor Kulübüyle yaptığı sözleşmesi 2024 senesinde bitiyor

Yunus Akgün bu sezon içerisinde Elit U19 Ligi üzerinde tam olrak 19 tane maça çıktı. Bu söz konusu maçlar içerisinde 10 tane gol ile birlikte 9 tane asistlik bir performans sergilemiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.