Galatasaray Serdar Aziz konusunda açıklamada bulundu

0 4

Galatasaray Spor Kulübü’nün Spor Toto Süper Lig’in 9. haftası içerisinde kendi sahasında Bursaspor Kulübüyle oynamış olduğu maç esnasında sakatlanıp oyundan çıkmış olan Serdar Aziz’in kasık adale grubu içerisinde orta seviyede zorlanma tespit edilmiş durumda. Galatasaray Spor Kulübünden yapılmış olan yazılı açıklama içerisinde, ‘Serdar Aziz’in yapılmış olan tetkikleri esnasında kasık adale grubu içerisinde orta seviyede bir zorlanma tespit edilmiş durumdadır.’ ifadelerine yer verildi

Ayrıca tam tamına iki seneden beri Galatasaray Spor Kulübü içerisinde kadro dışı kalmış olan fakat bir türlü farklı takımlara gitmeye yanaşmamakta bulunan Tarık Çamdal, yönetimle yapmış olduğu özel bir görüşme esnasında tercihini yine kalmaktan yana kullanmış oldu.

Öte yandan UEFA’dan yapılmış olan özel bir açıklamaya bakılırsa, Şampiyonlar Liginin D Grubundaki üçüncü haftasındaki Galatasaray – Schalke 04 kulübü arasındaki maçını Fransa Futbol Federasyonu içerisinde görevli olan Benoit Bastien’in yönetecek olduğu ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.