Galatasaray için kötü bir haber

0 5

Galatasaray Spor Kulübü’nün Ankaragücü kulübüyle oynamış olduğu maç esnasında sakatlanıp oyuna devam edememiş olan Marcao ile birlikte Saracchi’nin Sivasspor maçı esnasında forma giyemeyecek oldukları bilgisine ulaşıldı.

Ankaragücü maçı esnasında sakatlanmış olan Marcao ile birlikte Marcelo Saracchi’nin sağlık durumları kesinleşmiş bir durumda. Galatasaray Spor Kulübü’nden yapılmış olan açıklama içerisinde, ‘Gerçekleştirilen tetkikleri sonrasında sol üst ön adale grubu içerisinde hafif-orta seviyede zorlanma tespit edilmiş olan Marcao Teixeira ile birlikte sol kasık adale grubu içerisinde hafif-orta seviyede zorlanma tespit edilmiş olan Marcelo Saracchi, tedavilerinin hemen sonrasında salon çalışmalarına başlamış oldu.’ şeklindeki ifadelerine yer verilmiş durumda.

Galatasaray Spor Kulübü içerisinde Saracchi ile birlikte Marcao, Sivasspor karşılaşması esnasında hiç bir şekilde forma giyemiyor olacak. Teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim’in Marcao’nun yerine Ryan Donk, Saracchi’nin yerine de Martin Linnes’e forma vermesi konusunda bir beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.