Galatasaray için kötü bir haber

0 14

Süper Lig’deki otuzuncu hafta içerisinde Galatasaray Spor Kulübü ile Kayserispor Kulübü karşı karşıya gelmiş oldu. İlk yarılık kısmını Falcao’nun atmış olduğu golle 1 – 0’lık skorla önde kapatmış olan Galatasaray Spor Kulübü içerisinde Taylan Antalyalı sarı kart görüp, Çaykur Rizespor Kulübüyle gerçekleşecek maçta cezalı duruma düşmüş oldu.

Galatasaray Spor Kulübü, Süper Lig’deki otuzuncu hafta içerisinde Kayserispor Kulübüyle karşılaştı. Maçın ilk yarılık kısmında çok iyi bir oyun ortaya koymuş olan Galatasaray Spor Kulübü’nde Taylan Antalyalı sarı kart görüp daha sonraki maçla ilgili de cezalı duruma düşmüş oldu.

Galatasaray Spor Kulübü içerisinde 35. dakikaya gelindiğinde sarı kart görmüş olan Taylan Antalyalı, sarı kart ile alakalı sınıra takılmış durumda. Galatasaray Spor Kulübü orta saha bölümünün en önemli isimleri arasında yer alan 26 yaşında bulunan başarılı oyuncu, Rizespor Kulübü ile gerçekleşecek maçta oynayamayacak. Galatasaray Spor Kulübü, Süper Lig’deki 31. hafta içerisinde 19 Mart Cuma gününde saatler 19:00’u gösterirken evinde Rizespor Kulübünü konuk olarak ağırlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.