Galatasaray içerisinde transfer konusunda harekat başladı

0 16

Galatasaray Spor Kulübü içerisinde Fatih Terim’in raporunun kapsamında harekete geçmiş olan yönetim, Ankara Keçiörengücü Kulübünde forma giymeye devam eden 2000 doğumlu olduğu bilinen hücum oyuncularından Barış Alper Yılmaz’ı transfer etme konusunda karar aldı. Performansından dolayı bu sezon fazlasıyla çok dikkat çekmiş olan genç futbolcunun da önceliği ise Galatasaray Spor Kulübü. Yılmaz, Fatih Terim ile çalışabilmek amacıyla Galatasaray Spor Kulübüne gelmeyi talep ediyor

Sezon başlarken Erzincan ilinden Kerem Aktürkoğlu’nu kadrosuna dahil eden Galatasaray Spor Kulübü, Ocak ayı içerisinde Henry Onyekuru ile birlikte Mostafa Mohamed benzerindeki genç isimleri de transfer etmiş oldu. Bonservis bedeli ödemesi yapmadan alınmış olan Kerem Aktürkoğlu, Galatasaray Spor Kulübü camiasını göstermiş olduğu performanstan dolayı da memnun etmiş oldu. Daha halen ilk 11 oyuncusu olmayı başaramasa da Fatih Terim’in şans vermiş olduğu maçları çok iyi bir şekilde değerlendirmiş olan Aktürkoğlu, 3 tane gol ve iki tane asistlik katkı sağlamış oldu.

Galatasaray Spor Kulübü’nün gençlik operasyonları sezon sona erdiğinde de devam ediyor olacak. Alt ligleri çok yakınen takip etmekte bulunan Galatasaray Spor Kulübü’nün radarına Keçiörengücü Kulübünden Barış Alper Yılmaz takılmış oldu. Galatasaray Spor Kulübü, Ankara Keçiörengücü Kulübü içerisinden Barış Alper Yılmaz’ı transfer etme konusunda karar almış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.