Galatasaray içerisinde çok yeni bir kriz

0 11

Galatasaray Spor Kulübü içerisinde zemin eleştirilerinin sonrasında Belhanda’nın takımdan yollanmasıyla beraber yaşanmış olan krizlerin arasına yeni bir tanesi daha ilave edildi. Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılmış olan idman görüntüleri üzerinde, 2 günden beri teknik direktör olarak görev yapan Fatih Terim’in yer almıyor olması da dikkatleri çekmiş oldu.

Galatasaray Spor Kulübü’nün Sivasspor Kulübüyle oynamış olduğu maçın ardından ilk sırada teknik direktör olarak görev yapan Fatih Terim olmak üzre futbolculardan Belhanda ile birlikte Babel’in zemini eleştirmeye başlamasının ardından adeta kıyamet kopmuş oldu. Belhanda’nın Galatasaray Spor Kulübü yönetimini hedef alarak yapmış olduğu açıklamaları da kaleminin kırılmasına neden olarak Fas asıllı yıldız takım içerisinden adeta yaka paça kovulmuş oldu.

Belhanda’nın takım içerisinden gönderilmesi için onayı bulunmadığı da bilinen Fatih Terim’in, basın mensuplarının karşısında konuya tam olarak nasıl bir yorumda bulunacağı merak içerisinde beklenmekteyken, tecrübeli durumda bulunan hocanın idman fotoğrafları içerisinde yer almıyor olması da dikkatleri çekmiş oldu. Bugüne dek düzenli bir şekilde Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi site üzerinden ve sosyal medya üzerinden paylaşmakta olduğu idman fotoğrafları içerisinde yer almakta bulunan teknik direktör olarak görev yapan Fatih Terim, zemin krizinin yanı sıra Younes Belhanda olayının ardından iki günden beri paylaşılmakta olan idman fotoğrafları üzerinde de yer almadı. Bu söz konusu krizin temelinde Belhanda’nın yanında Başkan olarak görev yapan Mustafa Cengiz’in yapmış olduğu açıklamanın da etkili durumda bulunabileceği düşünülmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.