Galatasaray devre arası transfer hamlelerine başladı

0 12

Devre arasıyla alakalı transfer çalışmalarını aralıksız olarak devam ettiren Galatasaray Spor Kulübü’nün Ahmed Musa’yla prensip anlaşmasına varmış olduğu bilgisine ulaşıldı. Eğer çok büyük bir aksilik çıkmaz ise Ahmed Musa’nın devre arasında Galatasaray Spor kulübüne imza atması konusunda bir beklenti var.

Galatasaray Spor Kulübü’nün Teknik Direktörü görevinde bulunan Fatih Terim’in, ‘Bonservisi elinde bulunan oyuncular ile görüşmekteyiz’ ifadelerine yer vermiş olduğu isimlerin ilk sırası içerisinde Ahmed Musa’nın yer aldığı ortaya çıkmış durumda. Galatasaray Spor Kulübü yönetimin, boşta bulunan Nijerya asıllı kanat forvet oyuncusuyla prensip anlaşmasına varmış olduğu da belirlenmiş oldu. 28 yaşında bulunan oyuncuyla ilgili olarak Avrupa’dan fakrlı tekliflerin de yer almakta olduğu fakat Galatasaray Spor Kulübü yönetiminin elini çok daha hızlı tutarak Musa’yı ikna etmiş olduğu bilgisine ulaşıldı. Transfer konusunda da geri sayıma geçilmiş oldu

Eğer çok büyük bir aksilik çıkmaz ise Ahmed Musa’nın devre arası olduğu zaman Galatasaray Spor Kulübüne bir imza atması konusunda beklenti var. Teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim ise golcü durumda bulunan bu oyuncunun transferini ısrarlı bir şekilde talep etmekte. Galatasaray Spor Kulübünün transferini bitirme noktasına gelmiş olduğu Musa, sol kanatın yanı sıra forvet içerisinde de görev yapabilmekte. Nijerya asıllı başarılı yıldız futbolcu hücum hattı içerisinde joker görevi görüp takımına güç katmış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.