Galatasaray antremandaydı

0 8

Galatasaray Spor Kulübü’nün Futbol Takımı, 2020 – 2021 Süper Lig Sezonunun beşinci haftası içerisinde Alanyaspor Kulübü ile oynayacak olduğu maçın hazırlıklarına bugün yapmış olduğu özel bir antrenmanla devam etmiş oldu.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yer alan antrenman kapsamında core ile birlikte üst gövde kuvvet çalışmalarının üstünde durulmuş olduğu gözlendi.

Emre Akbaba ile birlikte Marcelo Saracchi, core ile üst gövde kuvvet çalışmaları yapılmış olan antrenman kapsamında takımla beraber yer almış oldu. Taylan Antalyalı ile birlikte Oghenekaro Etebo ise, tedavilerinin hemen sonrasında kendilerine özel olarak hazırlanmış olan özel program kapsamında salonda çalışma yaptı.

Ayak bileklerinde ağrı hissettiği açıklanan Younes Belhanda ise söz konusu bu antrenmanda yer almamış oldu. Galatasaray Spor Kulübü’nün Futbol Takımı, Alanyaspor Kulübü ile gerçekleştirecek olduğu maçla alakalı hazırlıklarını yarın Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacak olduğu başka bir antrenmanla devam ettirecek..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.