Futbol’da dengeler değişecek

0 8

Real Madrid adlı kulübün sözleşmesi sezon sona erdiği zaman biteceği bilinen kaptanı Sergio Ramos’un, başkan görevinde bulunan Florentino Perez’le yapmış olduğu görüşme esnasında Barcelona’nın süper yıldızlarından biri olarak öne çıkan Lionel Messi’yle beraber Paris Saint-Germain kulübüne gidecek olduğunu ifade ettiği ileri sürüldü

Fransız devlerinden biri olan Paris Saint-Germain, Avrupa futbolu konusunda dengeleri çok fena bir halde sarsabilecek bir transfer harekatına hazırlanıyor! İspanya içerisinde yayın yapan El Chiringuito’nun paylaşmış olduğu bir habere bakılırsa Sergio Ramos ile birlikte Lionel Messi, yeni sezon başlangıcında PSG kulübünün formasını giyme konusunda hazırlık yapıyorlar. Üstüne üstlük bu haberi vermiş olan ismin de Sergio Ramos olduğu açık bir şekilde ifade ediliyor.

Real Madrid kulübüyle sözleşmesi sezon sona erdiği zaman biteceği bilinen Sergio Ramos, başkan görevinde bulunan Florentino Perez’le yapmış olduğu sözleşme uzatma görüşmeleri esnasında flaş gerçeği de açıklamış oldu. Sergio Ramos’un konuşma esnasında Florentino Perez’e, ‘PSG kulübü, ben ile birlikte Messi’yle beraber yeni bir takım oluşturacaklarını ifade etti’ şeklinde konuştuğu ileri sürüldü. İki yıldız ismin de mevcut takımlarıyla yapmış oldukları sözleşmeleri sezon sona erdiği zaman bitecek durumdayken özellikle de Sergio Ramos hususunda PSG kulübünün iddiaları yükselmeye başlamıştı. Lionel Messi ile ilgili olarak Manchester City kulübünün ismi ilk etapta daha fazla öne çıkmış olsa da Mauricio Pochettino söz konusu bu hamlesinin hemen sonrasında Arjantin asıllı yıldızın PSG kulübüne gidebilecek olduğu iddiaları da yükselmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.