Fenerbahçe’den teklif gelmiş durumda

0 5

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Sportif Direktörü görevinde bulunan Emre Belözoğlu’nun, Altınordu forması giymiş olan Burak İnce’nin transferiyle ilgili olarak İzmir ekibi ile görüşmelere başlamış olduğu bilgisine ulaşıldı.

Sezonun başlangıcında İsmail Yüksek ile birlikte Barış Sungur gibi gelecek vadetmeyi başaran isimleri kadrosuna katmış bulunan Fenerbahçe Spor Kulübünde sportif direktörlerden Emre Belözoğlu, bir tane genci daha gündemine almış durumda. Belözoğlu’nun listesi içerisindeki isim, Altınordu forması giymiş bulunan Burak İnce.

16 yaşında bulunan futbolcuyu çok fazla beğenmiş olan 40 yaşında bulunan futbol adamının, daha şimdiden İzmir ekibiyle irtibata geçmiş olduğu bilgisine ulaşıldı. Orta saha içerisinde oynamış olan yetenekli futbolcu, bu sezonda Altınordu formasıyla çıkmış olduğu beş karşılaşma esnasında iki tane gol kaydetmiş oldu.

Diğer taraftan seneler öncesinde yapmış olduğu altyapı atılımıyla birlikte yetenekli Türk gençlerine şans vermeyi görev edinmiş olan ve Cengiz Ünder’le Çağlar Söyüncü gibi isimleri Avrupa futboluna kazandırmış olan Altınordu Kulübü, büyük takımlar için oyuncu göndermeyi de sürdürmekte.

İzmir ilinde yer alan ekip, en son Ravil Tagir’i Başakşehir Kulübüne, Atakan Üner’i de Beşiktaş Spor Kulübü’ne satmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.