Fenerbahçe’den büyük bir başarı

0 15

Fenerbahçe Beko kulübünden çok harika bir galibiyet. Fenerbahçe Beko Kulübü, konuk olarak gitmiş olduğu THY Euroleague liderlerinden biri olan CSKA Moskova Kulübünü 89 – 83’lük skorla yenip galibiyet ile alakalı serisini de 6 maça kadar çıkartmış oldu.

Fenerbahçe Beko Kulübü, THY Euroleague yirmibirinci haftası esnasında deplasmanda CSKA Moskova kulübüyle karşı karşıya gelmiş oldu. Mücadeleyi deplasman içerisinde tam olarak 89 – 83’lük skorla kazanmayı başaran temsilcimiz, çok daha büyük bir sürprize de imzasını atmış oldu. Bu söz konusu sonuç ile beraber Fenerbahçe Spor Kulübü, Euroleague’de gerçekleşmiş olan 21. maçı esnasında onbirinci galibiyetini de almış oldu. Liderliğini korumakta olan CSKA Moskova da 21. maçı esnasında altıncı yenilgisini almış oldu.

Fenerbahçe Beko Kuübü, CSKA galibiyeti ile birlikte EuroLeague’de kazanmayla alakalı serisini altı maça kadar çıkartmış oldu. Fenerbahçe Beko Kulübünden Jan Vesely 24 sayı ile birlikte Nando De Colo 20 sayı ve de Eddie 17 sayı ile birlikte galibiyette başrol oynamış oldular.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.