Fenerbahçe’de koronavirüs vakaları artıyor

0 9

Fenerbahçe Spor Kulübü, Ekvator asıllı golcüsü Enner Valencia’nın hemen sonrasında bir tane futbolcusunun daha koronavirüs testiyle alakalı sonucun pozitif çıkmış olduğu konusunda duyuruda bulundu.

Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde Ekvator asıllı forvetlerden Enner Valencia’nın hemen sonrasında bir tane futbolcu daha koronavirüse yakalanmış durumda. Kulüp tarafından yapılmış olan açıklama içerisinde ‘Gençlerbirliği’yle alakalı maça yönelik yapılmış olan rutin Covid-19 testleri esnasında takımımızda bir tane oyuncunun test sonuçları pozitif çıkmış durumdadır. Daha öncesinde milli takımında pozitif bir durumda bulunan yabancı oyuncumuzla beraber sayı iki taneye yükselmiştir. Oyuncularımız bu sonuçların ardından izolasyona alınıp karantina süreçleri başlatılmıştır’ şeklindeki ifadelerine yer verilmiş oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde golcü futbolculardan Enner Valencia, milli takım kampı içerisinde koronavirüs testi pozitif çıkmış idi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Süper Lig’in dokuzuncu haftası içerisinde 21 Kasım Cumartesi gününde saatler 16:00’ı gösterirken Gençlerbirliği’ne konuk olmuş bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.