Fenerbahçe’de Erol Bulut ayrılırsa yerine o iki isim geçecek

0 13

Muhtemel bir Trabzonspor Kulübü mağlubiyetinin ardından Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde Erol Bulut’la yollar ayrılmış olacak. Bu şekilde bir durum yaşanacak olursa Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel ikilisiyle yola devam edilmesi konusunda planlar yapılıyor.

Spor Toto Süper Lig içerisinde yarın Trabzonspor Kulübünün önünde fazlasıyla kritik bir deplasmana çıkmaya hazırlanan Fenerbahçe Spor Kulübünde herkes maçı beklemeye başlamış durumda. Fakat özellikle de takımın özgüveninin yanı sıra moral seviyesinin toparlanabilmesi amacıyla da çeşitli çalışmalar yapılmakta. Ardımızda bırakmış olduğumuz gün takıma özel ziyaret gerçekleştiren Başkan görevindeki Ali Koç çeşitli uyarılar yaparak beklentilerinden de söz etti. Öte yandan takıma moral vermek için de gayret etti. Sportif direktör olarak görevli olan Emre Belözoğlu da devamlı olarak takımla beraber zaman geçirmekte. Yetkili isimlerin yapmış olduğu tespitlere bakılırsa takım içerisinde çok büyük bir özgüven probleminin bulunduğu da anlaşılmış durumda. Bunu biraz da olsa giderebilme amacıyla futbolculardan geçmiş kötü performansın yanı sıra eleştirileri de unutmaları talep edildi.

Trabzonspor Kulübüyle gerçekleşecek maçla birlikte çok daha yeni bir sayfa açılacak olduğu ifade edildi. Kötü durumda bulunan oyuna karşın toplanmış olan puanların takımın gücünün yanı sıra kalitesiyle alakalı çok önemli bir veri oluşturmaka olduğu da takıma aktarılmış durumda. Yönetim takımına sürekli olarak sahip çıkacak olduğunu ifade ederek sahada kafalarının rahat bir hale gelmesini talep ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.