Fenerbahçe yeni bir transfer açıklamış durumda

0 22

Fenerbahçe Spor Kulübü, Queens Park Rangers kulübünün forması giymeye devam eden 23 yaşında bulunan kanat oyuncularından biri olan Bright Osayi-Samuel’le tam tamına dört senelik bir sözleşme imzalamış durumda.

Fenerbahçe Spor Kulübü, İngiltere’nin Queens Park Rangers takımı içerisinde forma giymiş olan Bright Osayi-Samuel’le tam olarak 4 sezonluk zamanla anlaşmaya varılmış olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. Fenerbahçe Spor Kulübü’nden kulübünden yapılmış olan açıklama içerisinde, ‘Bilgilendirme | Kulübümüz Queens Park Rangers Kulübü’nün formasını giymiş olan 23 yaşında bulunan kanat oyuncularından Bright Osayi-Samuel’la 2021-2022 sezonu içerisinden başlamak üzre, 4 sezonluk bir anlaşmaya varmıştır. Transferle alakalı ayrıntılar ise gelecek günlerde duyurulacaktır.’ ifadelerine yer verildi..

23 yaşında bulunan Nijerya asıllı sağ kanatta görev alan oyuncu, Blackpool altyapısı içerisinde yetişmiş oldu. 2017 senesi içerisinde QPR kulübüne gitmiş olan Bright Osayi-Samuel, 115 maç esnasında tam olarak 13 tane gol ile birlikte 13 tane asistle oynamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.