Fenerbahçe yeni bir hamle yapmış durumda

0 2

Yeni sezonun dahilinde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Fenerbahçe Spor Kulübü’nde flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.. Fenerbahçe Spor Kulübü, Wolfsburg Kulübü içerisinde yer alan Marcel Tisserand ile alakalı görüşmelere başlamış durumda.

Ardımızda bırakmış olduğumuz sezonda özellikle Sadık Çiftpınar ile birlikte Serdar Aziz’in sakatlığından sonra bu bölge üzerinde çok büyük bir sıkıntı çekmeye başlayan Fenerbahçe Spor Kulübü, aynı hataya önümüzdeki sezon hiç bir şekilde düşmeyi istememekte.

Fenerbahçe Spor kulübü stoper transfer i esnasında gaza basmaya hazırlanmış durumdayken, gündeme de flaş bir isim girmiş durumda. TRT Spor tarafından yapılmış olan bir habere bakılırsa; Fenerbahçe Spor Kulübü, Wolfsburg kulübünde forma giyen Marcel Tisserand’ı gündemine almış durumda.

27 yaşında bulunan stoper, ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Bundesliga Kulübü içerisinde tam 23 tane maç içerisinde forma giymişti. 1 tane gol ile birlikte iki tane asist üretmiş olan Kongo asıllı defans oyuncusunun kulübüyle 2022 senesine kadar da sözleşmesi olduğu bilinmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.