Fenerbahçe Tyler Ennis konusunda açıklamada bulundu

0 92

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Erkek Basketbol Takımı’nda yer alan başarılı oyunculardan Tyler Ennis, geçmiş olduğumuz gün yaşamış olduğu talihsiz sakatlığın hemen sonrasında bugün ise başarılı bir operasyon geçirmiş durumda. Konuyla alakalı olarak, takım doktoru görevindeki İsmail Başöz tarafından yapılmış olan açıklama ise şöyle;

’21 Ekim 2020 tarihi içerisinde Arel Üniversitesi Büyükçekmece takımıyla yapılmış olan maç esnasında, oyuncu Tyler Ennis talihsiz bir sakatlık yaşamış, sol tarafındaki bacak kaval kemiğinde deplase kırık meydana gelmişti. Dün yapılmış olan ilk müdahalesinin hemen sonrasında, bugün ise Ulus Liv Hospital’da gerçekleştirilmiş olan çok başarılı bir operasyon ile birlikte sporcumuzun kırık onarımı yapılmış durumdadır. Oyuncumuzun operasyondan sonra toparlanma ile birlikte rehabilitasyon sürecine başlanmış durumdadır.

Öte yandan Fenerbahçe Spor Kulübünden Suudi Arabistan ekiplerinden biri olan Al Nassr’a transferi gerçekleşen Brezilyalı futbolculardan Giuliano, göstermiş olduğu performansla da göz doldurmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.