Fenerbahçe için yeni bir müjde

0 3

Önümüzdeki sezonla alakalı olarak golcü arayışlarını aralıksız bir şekilde devam ettiren Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ismi pek çok yıldız futbolcuyla anılmaktaydı. Son günler içerisinde de, Gonzalo Higuain adı gündeme gelmeye başlamıştı. Fenerbahçe Spor Kulübü için müjdeli bir haber de İtalya’dan gelmiş durumda. Juventus Kulübü, Gonzalo Higuain ile birlikte Sami Khedira’yla sözleşmeyi feshetme konusunda bir karar almış durumda.

Gelecek sezonla ilgili olarak çok iddialı bir kadro kurma konusunda isteği bulunan Fenerbahçe Spor kulübü, transfer ile ilgili çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam etmekte. Bonservis bedeli ödemesi yapmadan pek çok farklı transfere imzasını atmış bulunan ve Vedat Muriqi’yi de satma aşamasında bulunan Fenerbahçe spor kulübü, golcü aramaya başlamış durumda.

Gündemine pek çok farklı isim gelmiş olan ve en son ise Gonzalo Higuain’i gündemine almış bulunan Fenerbahçe Spor kulübü için müjdeli bir haber gelmiş durumda.

İtalyan gazetecilerden biri olan Fabrizio Romano’nun aktarmış olduğu habere bakılırsa; ”Juventus Kulübü, Higuain ile birlikte Khedira’nın sözleşmelerini feshetme konusuna bir karar aldı. Böylece de Pirlo projesinden çıkmış oldular” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.