Fenerbahçe için kötü bir haber

0 8

Geçmiş olduğumuz yaz transfer dönemi esnasında ismi Fenerbahçe Spor Kulübü’yle anılmış olan Chelsea Kulübünün İspanyol asıllı futbolcularından Pedro geleceği konusunda çok çarpıcı ifadeler kullanmış oldu. Ülkesinin basın mensuplarına vermiş olduğu röportaj esnasında Chelsea kulübünden ayrılacak olduğuna yönelik ifadelerin tercüme hatası sebebiyle kaynaklanmış olduğunu ifade eden yıldız futbolcu; ”Benim tek bir isteğim burda kalmak fakat gelecek dönemde ne olacağını bilmemekteyiz.” ifadelerine yer verdi.

İngiltere Premier Lig ekipleri arasında yer alan Chelsea Kulübünde forma giymeye devam eden Pedro Rodriguez, sezon bittiğinde sözleşmesinin sona erecek olduğunu ve takım içerisindeki geleceğinin belirsiz bir durumda bulunduğunu da ifade etti. İspanyol asıllı oyuncu, kulübün internet sitesi üzerinde yer almış olan açıklaması üzerinde, ülkesinin basın mensuplarına vermiş olduğu röportaj esnasında Chelsea kulübünden ayrılacak olduğuna yönelik ifadelerin tercüme hatası sebebiyle kaynaklanmış olduğunu ifade etti.

Chelsea kulübünün taraftarlarından pek çok veda mesajı almış oluğunu ifade eden Pedro açıklamasında; ”Onlara da teşekkür etmekteyim fakat kulüp yetkilisi olanlarla henüz görüşmedim. Sözleşmem ise sezon sonunda bitecek ama burda devam edip etmeyecek olduğumu bilmiyorum” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.