Fenerbahçe için çok sevindiren bir haber

0 17

Transferle alakalı dönem içerisinde ismi çok sık bir şekilde Fenerbahçe Spor Kulübüyle anılmış olan Roma’nın golcülerinen Edin Dzeko, İtalya’dan ayrılmış olacak. Başkent’in ekibi yüksek bir durumdaki maliyetinden dolayı 35 yaşında bulunan futbolcuyu sezon sona erdiği zaman gönderme kararı almış oldu. Bosna-Hersek asıllı olan golcünün yerine düşünülmekte olan isim d Paris Saint Germain Kulübü içerisinde forma giymekte olan Mauro Icardi.

Dünya çapında ünlü durumda bulunan golcülerden Edin Dzeko’nun Roma’daki macerası da sona ermiş durumda. Bosna-Hersek asıllı olan yıldızın yüksek bir durumdaki maliyetinin yanı sıra ilerlemekte olan yaşından dolayı sezon sona erdiğinde yollar ayrılmış olacak. İsmi çok sık bir şekilde Fenerbahçe Spor Kulübü’yle anılmakta olan golcü futbolcunun bir sonraki durağının tam olarak neresi olacağı da merak edilmekte.

İtalyanların büyük bir üne sahip olan spor gazetelerinden Corierre dello Sport’un yapmış olduğu haberine bakılırsa Edin Dzeko’nun Roma’da yer alan macerası sona ermiş olacak. Başkent ekibinin çok yüksek maliyetinden dolayı 35 yaşında bulunan futbolcuyu takım içerisinden gönderme kararı almış olduğu yazılmış durumda. Avrupa kupalarıyla ilgili olarak çok güçlü bir kadro kurmayı hedeflemekte olan Roma içerisinde Edin Dzeko’nun yerine düşünülmekte olan ismin de Paris Saint Germain Kulübü içerisinde forma giymekte olan Mauro Icardi olduğu ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.