Fenerbahçe için çok kötü bir haber

0 5

Süper Lig’in sekizinci haftası içerisinde oynayacak olduğu İttifak Holding Konyaspor maçı ile alakalı hazırlıklarını tamamlamış bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü’nde antreman esnasında sakatlandığı açıklanan ünlü ve başarılı oyunculardan Jose Sosa, söz konusu bu karşılaşma esnasında forma giyemiyor olacak.

Süper Lig’in sekizinci haftası içerisinde cumartesi gününde İttifak Holding Konyaspor Kulübünü ağırlamaya hazırlanan Fenerbahçe Spor Kulübü, bu maçla alakalı olarak tüm hazırlıklarını tamamlamış bir durumda. Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yapılmış olan açıklama içerisinde, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde teknik direktör görevinde bulunan Erol Bulut’un yönetimiyle gerçekleştirilmiş olan söz konusu bu antrenmanın ısınmanın yanı sıra koordinasyon ile birlikte çabukluk hareketleriyle başlamış olduğu açıkça ifade edilmiş durumda. Daha sonrasında ise üç ayrı gruba ayrılmış bulunan oyuncuların 5’e 2 top kapmanın yanı sıra pasla devam ettirmiş olduğu söz konusu bu idmanın, taktiksel bir şekilde ve bireysel çalışmalarla tamamlanmış olduğu bilgisi verildi.

Antrenmanın yapıldığı esnada kasığında ağrı hissetmiş olan Jose Sosa’nın, çalışmayı tedbir maksatlı bir şekilde yarıda bırakmış olduğu ve oyuncunun tedavi işlemlerine başlanmış olduğu da ifade edildi. Arjantin asıllı başarılı oyuncu, İttifak Holding Konyaspor Kulübü ile gerçekleşecek maçın kadrosundan da çıkartılmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.