Fenerbahçe içerisinde yeni bir transfer bombası

0 12

Transferle ilgili çalışmalarına büyük bir hız vermiş olan Fenerbahçe Spor Kulübü, forvet bölgesine takviye yapabilmek amacıyla çalışmalarına devam etmekteydi. Başkan görevinde bulunan Ali Koç, bugün içerisinde Kasımpaşa’nın 27 yaşında bulunan golcülerinden Mame Thiam’la bir otel içerisinde bir araya gelmiş oldu.

Transferle alakalı çalışmalarına çok büyük bir hızla devam eden Fenerbahçe Spor Kulübü’nde forvet bölgesine gerçekleştirilecek bir hamleyle alakalı girişimler devam ediyor. TRT Spor tarafından yapılmış olan bir haberine bakılırsa Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Başkanı görevinde bulunan Ali Koç, Kasımpaşa forması giymeye devam eden Mame Thiam’la bir otel içerisinde bir araya gelerek ilk görüşmelerini yapmış oldu. Söz konusu bu görüşme esnasında menajer Ahmet Bulut ile birlikte yöneticilerden Selahattin Baki’nin de yer almış olduğu bilgisi aktarıldı.

Özellikle de pandeminin hemen sonrasındaki dönemde göstermiş olduğu performans ile birlikte Süper Lig’in öne çıkanları arasına girmeyi başaran Senegal asıllı yıldız oyuncu, forvetin yanında kanatlar üzerinde de görev yapmakta. Pandemiyle alakalı aranın hemen sonrasında çıkmış olduğu sekiz tane maçta beş tane gol ve üç tane asistle yıldız hale gelen Thiam, Kasımpaşa kulübüne de toplamda 28 tane maç içerisinde 12 tane gol ve beş tane asistlik performans sergilemiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.