Fenerbahçe içerisinde sürpriz bir ayrılık

0 13

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kalecileri arasında yer alan Oytun Özdoğan, sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu bir yazı aracılığıyla takıma veda etmiş oldu. Genç yaştaki kaleci yapmış olduğu paylaşım içerisinde, ‘Üstümde emeği bulunan altyapı antrenörlerim ile birlikte kulüp personelleri ve A takım hocalarımıza ve takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şimdi yeni bir sayfayı açabilme zamanı. Hoşçakalın’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

2014 senesi içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü’nün altyapısına katılmış olan kalecilerden Ahmet Oytun Özdoğan kulübe veda etmiş oldu. 22 yaşında bulunan kaleci sosyal medya üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşımla ayrılığı resmen duyurmuş oldu.

Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapmış olan Oytun Özdoğan, ‘2014 senesinde çok büyük bir heyecanla kapısından girmiş olduğum, altyapıdan A takıma kadar formasını giydiğimden dolayı her zaman gurur duymakta olduğum kulübüm Fenerbahçe Spor Kulübü’yle olan sözleşmemiz sona ermiş durumda. Üstümde emeği bulunan altyapı antrenörlerimin yanı sıra kulüp personelleri ile birlikte A takım hocalarımıza ve de takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şimdi çok daha yeni bir sayfayı açma zamanı. Hoşçakalın’ sözlerini kullanarak veda etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.