Fenerbahçe hangi hocayla görüşüyor?

0 29

Emre Belözoğlu’yla yolları ayırmasının ardından, ‘Alman ya da Fransız ekolüyle devam etmeyi talep ediyoruz. Önceliğimiz ise yabancı bir hoca’ ifadelerine yer vermiş olan Ali Koç, 63 yaşında bulunan İsviçre asıllı teknik adamlardan Lucian Favre’yle özel bir görüşme gerçekleştirmiş oldu. Yapılmış olan ilk temasların olumlu sonuçlanmış olduğu, Favre adının %51 olasılıkla öteki adaylara bakıldığı zaman daha önde olduğu açıkça ifade edilmiş oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz sezona sportif direktör şeklinde yapmış olduğu özel transferle damgasını vurmuş olan Emre Belözoğlu, Erol Bulut’un ayrılma kararı almasının ardından A Takım Futbol Direktörü şeklinde takımın ilk sırasında sezonu bitirmişti. Belözoğlu’yla Fenerbahçe Spor Kulübü ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde yollarını ayırmış olduğunu açıklamış idi.

Ali Koç’un, ‘Alman veyahut Portekiz ekolü düşünmekteyiz, farklı bir ülkeden olur ise şaşırmayın’ şeklindeki ifadeleri kullanmasının ardından Fonseca’nın yanı sıra Marco Silva ile birlikte Sergio Conceiçao, Bielsa, Rafael Benitez, Roger Schmidt ve Pellegrini isimleri gündeme gelmeye başlamıştı. Milliyet’in yapmış olduğu habere bakılırsa; Koç, Favre’yle temas kurmuş oldu ve ilk yapılan görüşmeler de olumlu geçmiş oldu. %51 seviyeyle Favre adının öteki adaylara bakıldığı zaman daha önde gözükmekte olduğu ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.