Fenerbahçe gözden çıkarmıştı Başakşehir’e gidiyor

0 10

Bu sezon içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübünde hiç bir şekilde forma şansı bulamamış olan ve Fenerbahçe Spor Kulübünün yollanacak futbolcular listesi içerisinde yer almakta olan Nabil Dirar’a Süper Lig’in son şampiyonlarından olarak öne çıkan Medipol Başakşehir Kulübünün teklif yapmış olduğu iddia edildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde gözden çıkartılmış olan Nabil Dirar’la ilgili olarak Fas basınından çok çarpıcı bir iddia gündeme gelmiş oldu. Lions de Atlas adlı platformda yer almış olan bir habere bakılırsa; Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde bu sezon hiç bir şekilde forma şansı bulamamış olan Nabil Dirar’a kulüpteki yönetim talep etmiş olduğu kulübe gitme konusunda izin verdi.

Fenerbahçe Spor Kulübünün bonservis talep etmediği 34 yaşında bulunan Faslı, kendisi için kulüp arayışına başlamış oldu. Haberin detaylarında ise, Dirar’a Türkiye içerisinde yer alan Başakşehir Kulübünün bir teklifinin bulunduğu ve bunun haricinde Katar ile birlikte Suudi Arabistan kulüpleri tarafından da bir takım tekliflerin yapılmış olduğu ifade edildi. Nabil Dirar’ın bu konuyla alakalı son kararını Ocak ayının son günlerine kadar verecek olduğu ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nden ayrılacak olduğu bilgisinin de altı çizilmiş oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübünün 2017 senesinin yaz döneminde Monaco kulübünden 3,5 milyon Euro tutarındaki bir bonservisle transfer etmiş olduğu Nabil Dirar, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün formasıyla 89 tane maça çıkmış oldu ve 8 tane gol atarak 12 tane de asist yapmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.