Fenerbahçe formalı bir paylaşımda bulundu

0 10

Bir dönemler Barcelona forması giymiş olan Arjantin asıllı eski futbolculardan Javier Saviola, Fenerbahçe Spor Kulübünün 2002 ila 2003 sezonu içerisinde giymiş olduğu formayla objektiflere poz verdi.

Arjantin futbolu ile birlikte Barcelona’ın efsane isimleri arasında kendisine yer bulan Javier Saviola, Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarlarının sempatisini kazanmış bir durumda. Arjantin vatandaşı Ariel Ortega’nın Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde 2002 ila 2003 sezonunda giymiş olduğu bir formayla poz vermiş bulunan Saviola, Ortega’nın çok büyük bir hayranı olduğunu açıkça dile getirmiş durumda.

Fenerbahçe Spor Kulübünde yer almış eski futbolcunun idolü olduğunu açıkça ifade eden efsane golcü yapmış olduğu açıklama içerisinde; ”Benim açımdan fazlasıyla özel bir anlamı olan bir forma göstermeyi istiyorum size. Yaşamımın adeta bir idolü olan Ariel Ortega’nın Türkiye’de oynadığı esnada giymiş olduğu Fenerbahçe Spor Kulübü forması. Sizlerle bunu da paylaşmayı istedim” şeklindeki ifadelerine yer verdi. Javier Saviola, 2004 ila 2007 senelerinin arasında dünya devlerinden biri olarak öne çıkan Barcelona’nın kadrosu içerisinde yer almış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.