Fenerbahçe Derbi’nin hemen ardından açıklamada bulundu!

0 15

Süper Lig’deki 31. hafta içerisine Fenerbahçe Spor Kulübü, deplasmanda Beşiktaş Spor Kulübü’yle 1 – 1’lik skorla berabere kalmış oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü bu söz konusu maçın hemen sonrasında resmi sitesi üzerinen bir açıklamada bulunarak bir tane futbolcunun koronavirüs ile alakalı yapılan testinin pozitif çıktığını duyurmuş oldu. Maç kadrosu içerisinde yer almamış olan futbolcuyla ilgili olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılmış olan açıklama üzerinde, ‘Bu akşam gerçekleşen maçımızın 21 kişiden oluşan kadrosunda yer almayan bir oyuncumuza göstermiş olduğu semptomların ardından uygulanmış olan PCR testinin sonuçları pozitif çıkmış durumdadır’ şeklindeki ifadelerine yer verilmiş oldu.

Süper Lig içerisine Beşiktaş Spor Kulübü’yle 1 – 1’lik skorla berabere kalmış olan Fenerbahçe Spor Kulübü, maçın sonrasına yapmış olduğu ilk açıklama içerisinde bir tane futbolcunun koronavirüse yakalanmış olduğunu duyurdu. Derbinin 21 kişiden oluşan maç kadrosu içerisinde yer almayan bu futbolcunun izolasyonla beraber tedavi sürecinin başlamış olduğu da ifade edildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından koronavirüs testi pozitif çıkmış olan futbolcuyla alakalı gerçekleştirilen açıklama ise şu şekilde; ‘Bu akşam gerçekleşen maçımızın 21 kişiden oluşan kadrosu içerisine yer almayan bir oyuncumuza göstermiş olduğu semptomların ardından uygulanmış olan PCR testinin sonuçları pozitif çıkmış durumdadır. Futbolcumuzun izolasyonla beraber tedavi süreçleri de başlamıştır.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.