Fenerbahçe coronavirüsle alakalı açıklamada bulundu

0 9

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından çok daha yeni bir corona virüsü açıklaması gelmiş oldu. Yapılmış olan söz konusu bu açıklama üzerinde Kadın ile Erkek Voleybol Takımlarının yanı sıra Basketbol Kadın takımımız içerisinde sporcuların yanı sıra teknik ekip ile birlikte idari ekipten olmak üzre toplam olarak 65 kişiye gerçekleştirilen yeni tip corona virüsü taramasından sonra beş kişinin bulgu gösteriyor olmasına karşın sonuçların negatif çıkmış olduğu konusunda açıklamada bulundu.

İşte söz konusu bu kulüpten yapılmış olan açıklama şöyle;

Fenerbahçe Spor Kulübünün Kadın ile birlikte Erkek Voleybol Takımlarıyla Basketbol Kadın takımımız içerisinde sporcu ile birlikte teknik ekip ve idari ekipten olmak üzre toplam olarak 65 kişiye yeni tip olarak karşımıza çıkan Koronavirüs taramaları gerçekleştirilmiştir.

İlk yapılmış olan tetkikler esnasında beş kişide Koronavirüs bulgularına rastlanılmış bir durumda bulunulmasından dolayı, detaylı taramaları da yapılmış daha sonra da sonuçlar negatif bir şekilde çıkmıştır. Böylece de, tarafımıza iletilmiş olan son test sonuçlarına bakılırsa bütün sporcularla birlikte idari personel ile beraber teknik heyetlerimizin sonuçları negatif durumdadır..

Mevcut durumdaki ilk bulguları pozitif çıkmış olan ve sonrasında gerçekleştirilen ikinci testleri esnasında negatif gelmiş olan sporcularımız ve teknik heyetimiz üzerinden bir çalışanımız tedbir maksatlı tıbbı kontrollerin altında, ev istirahatine çıkmış durumdalar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.