Fenerbahçe Başakşehir’i yenmeyi başardı

0 20

Süper Lig’deki 14. hafta maçında Fenerbahçe Spor Kulübü, konuk olarak ağırladığı Başakşehir Kulübünü geriden gelip 4 – 1’lik bir skorla mağlup etmiş oldu. Söz konusu bu karşılaşmayı sadece dokuz kişi tamamlamış olan Başakşehir Kulübünde teknik direktör görevinde bulunan Okan Buruk da kırmızı kart görmüş oldu.

Süper Lig’deki 14. hafta içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü, Medipol Başakşehir Kulübünü konuk olarak ağırladı. Üç tane kırmızı kartın çıkmış olduğu söz konusu bu maçı Fenerbahçe Spor Kulübü kazanmış oldu. .Fenerbahçe Spor Kulübü’ne galibiyeti getirmiş olan golleri, 45. dakika içerisinde Nazım Sangare’nin yanı sıra 60. dakika içerisinde Tisserand, ile birlikte 85. dakika içerisinde Luiz Gustavo ve de 89. dakika içerisinde Mert Hakan kaydetmiş oldu.

Medipol Başakşehir Kulübünün tek bir sayısı da 6. dakika içerisinde İrfan Can Kahveci’den gelmiş oldu. Başakşehir Spor Kulübü içerisinde 70. dakikaya gelindiğinde Rafael ile birlikte 73. dakika içerisinde İrfan Can Kahveci ikinci sarı kartla kırmızı kart görmelerinden dolayı oyun dışı kalmış oldular. Rafael’in söz konusu bu pozisyonuna tepki göstermiş olan teknik direktör görevindeki Okan Buruk da kırmızı kart görmüş oldu. Bu söz konusu sonuç ile birlikte iki haftalık bir aranın ardından kazanmış olan Fenerbahçe Spor Kulübü de, puanını 26 yapmış durumda. Medipol Başakşehir Kulübü de 15 puanda kalmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.