Fatih Terim’in cezası kesinleşti

0 18

Türkiye Futbol Federasyonu, Galatasaray Spor Kulübü’nün Teknik Direktörü olarak görev yapmaya devam eden Fatih Terim’le beraber yardımcısı olarak görev yapan Ümit Davala’yı ‘hakaret’ ihlalini gerçekleştirmiş olduklarını gerekçe gösterere Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk etmiş idi. Söz konusu bu kurul ise, Terim’le beraber Davala’ya ikişer maç men cezası vermiş oldu.

Süper Lig’deki 31. hafta içerisinde Türk Telekom Stadı’nda oynanmış olan ve Çaykur Rizespor Kulübünün 4 – 3’lük skorla kazanmış olduğu müsabaka esnasında Fatih Terim’le beraber Ümit Davala ‘hakaret’ konusundaki ihlali gerçekleştirmiş, iki tane isim de tedbirli bir şekilde PFDK’ye yollanmıştı.

Galatasaray Spor Kulübü’nün Teknik Direktörü olarak görev yapmaya devam eden Fatih Terim ve yardımcısı olarak görev yapan Ümit Davala’ya ikişer maç men cezası verilmiş oldu. Fatih Terim, Galatasaray Spor Kulübünün deplasmanda Hatayspor ile beraber içerde ise Karagümrüksporla oynayacak olduğu maçlar esnasında kulübe içerisindeki yerini alamıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.