Fatih Terim’den Falcao kararı

0 17

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray Spor Kulübü, 11 tane maç içerisinde almış olduğu 7 tane galibiyetin yanı sıra iki tane beraberlik ve iki tane de mağlubiyetle ikinci sırada yer almakta. Devre arası dönemine kadar minimum kayıp ile birlikte süreci atlatma konusunda bir isteği bulunan Galatasaray Spor Kulübü’nde Falcao herkesin sabırlarını taşırmış durumda. Fatih Terim, yıldız durumda bulunan isimle yolların ayrılmasının ve hemen sonrasında yerine transfer gerçekleştirilmesinin gerekli olduğunu yönetime bildirmiş durumda.

Galatasaray Spor Kulübü devre arası dönemine kadar puanla alakalı kaybını en az seviyede tutma konusunda bir isteğe sahipken bir taraftan da transfer çalışmalarına başlamış durumda. Takıma transferi gerçekleşecek oyuncuların olduğu kadar yolların ayrılaca olduğu isimler de merak konusu olmuş durumda. Hem görevli durumda bulunan teknik heyet hem ise yönetim çok büyük umutlar ile transferi gerçekleşen Kolombiya asıllı forvetlerden Radamel Falcao’dan ligdeki ikinci yarıyla ilgili olarak ümidini kesmiş durumda.

Teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim, yıldız durumda bulunan golcünün umursamaz bir şekildeki tavırlarından bıkarak artık son kararını da vermiş durumda. 34 yaşında bulunan ünlü golcünün çok ciddi bir problem yaşamamış olmasına karşın 1.5 aydan beri takımdan uzak kalmış olması bardağı taşırmış bir durumda. Falcao kulüpten gitse de kalmaya devam etse de devre arasında kesin bir şekilde yeni bir forvet takviyesinin talep edildiği Fatih Terim tarafından yönetime bildirilmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.