Fatih Terim planı yapmış durumda

0 12

Galatasaray Spor Kulübünün Teknik Direktörü görevinde bulunan Fatih Terim, ligin flaş ekiplerinden biri olan Alanyaspor Kulübünün karşısında milli takımdan yorgun dönmüş olan Radamel Falcao’yu kulübeye çekme konusunda bir düşünceye girmiş durumda. Fatih Terim, Falcao’nun yerine ise Diagne’yi ilk 11 içerisinde görevlendirmiş olacak.

Lig içerisindeki en formda takımlarının ilk sırasında yer alan Alanyaspor Kulübünün karşılaşmasından hemen önce Galatasaray Spor Kulübü içerisinde merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim’in forvet kısmında Falcao’ya mı yoksa, Diagne’ye mi görev verecek olduğuydu. Tecrübeli durumda bulunan hocanın son dakikalara kadar kesin bir seçim yapmayacak olduğu, fakat şu an daki şartlar kapsamında ileri uç içerisinde formayı Mbaye Diagne’ye verecek olduğu bilgisine ulaşıldı.

Fatih Terim’in, çok uzun bir aranın sonrasında Kolombiya Milli Takımı’na çağrılmış olan ve ayrıca Venezuela ile birlikte Şili maçları içerisinde görev yapmasının hemen ardından çok yorucu bir yolculuk geçirmiş olan Falcao’yla maça başlama fikrine çok sıcak bakmamakta olduğu da konuşulmakta. Fatih Terim’in Diagne’yle başlayacak, karşılaşmanın gidişatına bakarak Kolombiya asıllı diğer forvetini sahaya sürmesi konusunda da bir beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.