Fatih Terim onay vermiş durumda

0 9

Galatasaray Spor Kulübü, Beşiktaş Spor Kulübü’nün ardımızda bırakmış olduğumuz sezon kiralamış olduğu Mohamed Elneny’i transfer listesine almış oldu. Bonservisi Arsenal Kulübünde yer alan Mısır asıllı futbolcunun kiralanabilmesi amacıyla teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim’den de onay çıktı.

Beşiktaş Spor Kulübü’nün sezon başlarken Arsenal’den kiralamış olduğu Mohamed Elneny, sergilemiş olduğu çok başarılı performans ile birlikte Süper Lig devlerinin dikkatini çekmeyi başardı. Mısır asıllı orta saha oyuncusu, Trabzonspor Kulübünün hemen sonrasında Galatasaray Spor Kulübü’nün de gündemine gelmiş oldu. Menajerlerin Galatasaray Spor Kulübüne önermiş olduğu Elneny’e gerçekleştirilen değerlendirme sonrasında ise teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim’den onay çıkmış oldu. Yönetim bunun hemen sonrasında randevu talebini kabul ederek görüşme ayarlamış oldu.

Taraflar ise bu hafta içinde bir araya gelip çok kritik bir görüşme gerçekleştirmiş olacak. Galatasaray Spor Kulübü, Elneny’yi 1 seneliğine kiralamak maksadıyla oyuncunun temsilcileri ile masaya oturmuş olacak. Anlaşma sağlanabilirse Arsenal cephesinin bu söz konusu operasyona kolaylık sağlayacak olduğu ve transferin fazlasıyla kısa zaman içinde sona erebileceği ifade edilmekte.

Ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Beşiktaş Spor Kulübü içerisinde toplamda 36 tane maça çıkmış olan Mohamed Elneny, Bir tane gol ve dört tane asistlik performans sergilemişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.