Fatih Karagümrük kulübünde tekrar teknik direktör değişti

0 19

Süper Lig platformuna bu sezonda yükselmiş olan ve son haftalar içerisinde çok kötü bir performans ortaya koymasıyla dikkatleri çeken Fatih Karagümrük Kulübü’nde teknik direktör olarak görev yapan Şenol Can’la da yollar resmen ayrılmış durumda. Kulüp, genç yaştaki teknik adam ile karşılıklı anlaşılıp yolların ayrılmış olduğunu da duyurmuş durumda. Bu ayrılık ile birlikte Süper Lig içerisinde bu sezonda tam tamına 29. defa hoca değişikliği gerçekleştirilmiş oldu.

Süper Lig içerisinde yapmış olduğu transferlerden dolayı herkesin dikkatlerini çekmeyi başaran ve İlk yarıda göstermiş olduğu performansından dolayı da dikkatleri çekmeyi başaran Fatih Karagümrük Kulübü’nde bir ayrılık yaşanmış durumda. Son haftalar içerisindeki çok kötü grafikten dolayı teknik direktörlük görevini gerçekleştirmekte olan genç yaştaki teknik adamlardan Şenol Can’la yollar resmen ayrılmış durumda.

Ligin tam olarak sekizinci sırası içerisinde yer almakta olan ve takımında pek çok yıldız yer alan Fatih Karagümrük Kulübü, söz konusu bu ayrılığı ise ‘Teşekkürler Şenol Can’ şeklindeki başlıkla duyurmuş oldu.

Süper Lig içerisinde son olarak, Mehmet Altıparmak 8 Mart tarihi içerisinde Gençlerbirliği Kulübü’nde yer alan görevinden ayrılmış; onun yerine de Özcan Bizati getirilmiş idi. Bu sene içerisinde Süper Lig’de tam tamına 29 defa teknik ekip değişikliği yapılmış oldu. Bu söz konusu değişikliklerin en sonuncusu da Fatih Karagümrük Kulübü’nde yaşanmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.