Falcao ilk kırmızı kartını görmüş durumda

0 11

Galatasaray Spor Kulübü’nün yetenekli futbolcularından biri olan Radamel Falcao, BB Erzurumspor maçı esnasında ikinci sarı kart ile birlikte oyundan atılmış oldu. Kolombiya asıllı ünlü durumdaki oyuncu Avrupa kariyeri içerisinde ilk defa kırmızı kart görmüş bulundu.

Süper Lig içerisinde gerçekleşmiş olan 6. hafta mücadelesi esnasında Erzurumspor Kulübü ile Galatasaray Spor Kulübü karşılaşmış durumdayken Galatasaray Spor Kulübü içerisinde Radamel Falcao takımını on kişi bırakmış oldu. Galatasaray Spor Kulübü’nün forması altında bu sezon tam tamına altıncı maçı esnasında 5. golünü atıp takımının ikinci golünü atmayı başaran Falcao 73. dakika içerisinde ikinci sarı kartını da görüp soyunma odasının yolunu tutmuş oldu.

Falcao söz konusu maç esnasında, Hasan Hatipoğlu’yla girmiş olduğu ikili mücadele esnasında rakibinin yüz kısmına müdahalesinin hemen sonrasında hakem görevinde bulunan Arda Kardeşler tarafından kırmızı kart ile cezalandırılmış oldu. Falcao bunla beraber, Avrupa kariyeri içerisinde de ilk defa kırmızı kart görmüş bulundu. Yetenekli durumdaki futbolcu Ankaragücü ile gerçekleşecek karşılaşma esnasında da forma giyemiyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.