Emre Belözoğlu’nun yardımcısı kesinleşti

0 21

Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde teknik sorumlu olarak görev yapan Emre Belözoğlu ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde gerçekleştirdiği özel bir açıklaması esnasında yardımcısının yurt dışından gelen bir antrenör olduğunu ifade etmişti. O söz konusu yardımcı da kesinleşti. Pro lisans sahibi olarak bilinen Erdinç Sözer, İstanbul iline geldi. 52 yaşında bulunan futbol adamı çok uzun seneler boyunca ünlü teknik direktörlerden biri olan Bruno Labbadia’nın yardımcılığını yapmış oldu. Almanya’nın çok ünlü durumdaki antrenör sistemlerinden Hennes-Weisweiler Akademi’den mezun durumda bulunan Sözer, o dönem lerde mecburi stajını da Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde yapmış idi.

Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde teknik direktör olarak görev yapan Erol Bulut’la yolların ayrılmasının ardından takımın başına teknik sorumlu sıfatı ile beraber getirilmiş olan Emre Belözoğlu’nun, çok fazla merak edilmiş olan yardımcısının kim olduğu da kesinleşti.

Belözoğlu’nun takım içerisindeki yeni yardımcısı da Erdinç Sözer olmuş durumda. Sezon son gününe kadar çalışmak amacıyla Almanya’dan Türkiye’ye geleceği açıklanan Sözer, İstanbul iline de gelmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.