Emre Belozoğlu Fenerbahçe için atağa geçti

0 11

Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde önünüzdeki sezon sportif direktörlük görevine getirilme planı bulunan Emre Belözoğlu’nun, teknik direktörlükle ilgili olarak en son Beşiktaş Spor Kulübünü çalıştırmış Abdullah Avcı’yla temasa geçmiş olduğu bilgisine ulaşıldı.

Önümüzdeki sezon Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde sportif direktörlükle alakalı görevi üstlenmeye hazırlanan Emre Belözoğlu’nun çok önemli bir isimle temas halinde bulunduğu ortaya çıkmış durumda. Sezona başlamış olduğu Beşiktaş Spor Kulübü ile yollarını ayırma kararı alan Abdullah Avcı hususunda gelişmeler yer aldığı iddia edilmekteyken, Emre Belözoğlu’nun yetenekli teknik adamla devamlı bir şekilde temas halinde bulunduğu bilgisine de ulaşıldı.Hoca adaylarının arasında ilk sırada kendisine yer bulan Bjelica ile anlaşma olmaması halinde Bulut ile beraber Avcı’nın öne çıkmakta olduğu açıkça ifade edildi.

Beşiktaş Spor Kulübü içerisinde yaşamış olduğu hayal kırıklığının hemen sonrasında yeniden Süper Lig’e dönme konusunda isteği bulunan Avcı’nın da Fenerbahçe Spor Kulübüne gelmeye sıcak bakmakta olduğu belirtildi. Tecrübeli durumda bulunan hocanın, önümüzdeki sezon Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde sportif direktörlük görevine gelmesi konusunda beklentiler bulunan Emre ile yapmış olduğu konuşmalarda da takımı çalıştırmak amacıyla hazır bir durumda bulunduğunu ilettiğine de vurgu yapıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.