Diagne için takım aramaya başladılar

0 6

Galatasaray Spor Kulübü’nün ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Belçika Ligi ekipleri arasındaki Club Brugge kulübüne kiralamış olduğu Mbaye Diagne, kiralık sözleşmesinin sona ermesinin hemen sonrasında Galatasaray Spor Kulübüne geri dönüş yaptı. Teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim’in kadro içerisinde hiç bir şekilde düşünmemekte olduğu Senegal asıllı futbolcu, Arabistan Liginin ekipleri arasında bulunan Al Wahda’ya önerilmiş durumda.

Kasımpaşa Kulübünden tam tamına 13 milyon Euro tutarındaki bir ücretle transfer gerçekleşen Mbaye Diagne, Galatasaray Spor Kulübü içerisinde talep edilen performansı göstermeyi başaramamış ve geçmiş olduğumuz yaz döneminde de Club Brugge kulübüne kiralanmıştı.

Bu kulüp içerisinde de disiplinsiz davranışlarından dolayı çok fazla dikkat çekmiş olan Senegalli golcü, kadro dışında kalmıştı. Kiralık sözleşmesinin sona ermiş olmasıyla beraber Galatasaray Spor Kulübü’ne geri dönmüş olan 28 yaşında bulunan golcü, gelecek sezon içerisinde de kadroda hiç bir şekilde düşünülmemekte.

Galatasaray Spor Kulübü de, kadrosu içerisinde hiç bir şekilde düşünmemekte olduğu Mbaye Diagne’yi Birleşik Arap Emirlikleri ekipleri arasında yer alan Al Wahda’ya önermiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.