D-SMART Asya Futbol Turnuvalarını da 4 sene boyunca sunacak

0 15

AFC ile birlikte D-SMART’ın arasında medya hakları hususunda çok önemli bir anlaşma imzalanmış durumda. Çok önemli bir dönüm noktası olarak öne çıkan bu anlaşmayla beraber AFC organizasyonları Türkiye içerisinde de ilk defa seyirciyle buluşmuş olacak.

Anlaşma bütün majör durumda bulunan milli takımlar ile birlikte kulüp organizasyonlarını kapsamaktayken, kulüpler bazı içerisinde en önemli organizasyon olarak öne çıkan Şampiyonlar Ligi’nin yanı sıra iki numaralı kupa AFC Cup 4 senelik bir zaman boyunca D-Smart üzerinden naklen yayınlanıyor olacak. Milli takımlar bazı içerisinde de 2022 Katar Dünya Kupası Asya Elemelerinin yanı sıra 2022 Kadınlar Asya Kupası Finalleri ile birlikte 2023 Erkekler Asya Kupasının finalleri izleyenlerle buluşuyor olacak.

Asya Futbol Konfederasyonu ise (AFC ), AFC ile alakalı organizasyonlarının ülkemiz içerisinde naklen yayınlanabilmesi amacıyla D-SMART’la 2021 ila 2024 periyoduna özel olarak ortaklık anlaşması yapılmış olduğu duyurusunda bulundu.
Anlaşmanın ardından görüşlerini dile getirmiş olan AFC Genel Sekreteri görevinde bulunan Dato’ Windsor John çok mutlu olduklarını açık bir şekilde dile getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.