Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun iletişim ve teknoloji desteği Türk Telekom’dan

0 11

En fazla önem arz eden spor ile bisiklet organizasyonlarından biri olarak öne çıkan 56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, Türk Telekom şirketinin iletişim ile birlikte teknoloji sponsorluğunda başlamış durumda. 11 Nisan Pazar gününde Türkiye’nin doğal güzellikleri ile ün salmış olan Kapadokya’dan bisikletçilerin pedal çevirmesiyle başlamış bulunan söz konusu bu tur, 18 Nisan Pazar gününde ise Kuşadası içerisinde son bulmuş olacak

İnsan odağına sahip yaklaşımının yanı sıra değer üretmeye devam eden projeleri ile Türkiye’yi geleceğe taşımaya devam eden Türk Telekom şirketi, spor ile birlikte sporcuların yanında yer almayı sürdürüyor. Bunun dahilinde, dünyanın önemli bisiklet organizasyonlarından bir tanesi olarak öne çıkan 56. Cumhurbaşkanlığı’nın Türkiye Bisiklet Turu, Türk Telekom şirketinin iletişim ile birlikte teknoloji sponsorluğunda başlamış olacak.

Senenin en büyük spor organizasyonlarından bir tanesi olarak öne çıkan bu tur, dünya çapında üne sahip 175 tane sporcunun mücadelesine sahne olmuş bulunacak ve aynı zamanda ülkemizin çok önemli cennet duraklarını bütün dünyaya sergilemiş oldu. Türk Telekom şirketinin iletişim ile teknoloji desteği sağlamakta olduğu bu organizasyonda 11 Nisan Pazar gününden itibaren Kapadokya’dan pedal çevirmeye başlamış bulunan bisikletçiler; ülkemizin doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi güzellikleri ile ün yapmış 1388 kilometre uzunluğundaki alan üzerinde Konya ilinin yanı sıra Beyşehir ilçesi ile birlikte Alanya ilçesi, Kemer ilçesi, Kumluca ilçesi, Elmalı ilçesi, Göğübeli Zirve noktası, Fethiye ilçesi, Marmaris ilçesi, Turgutreis ilçesi ve Bodrum ilçesinin etaplarıyla yarışa devam etmiş olacaklar ve ayrıca 18 Nisan Pazar gününde ise Kuşadası ilçesi içerisinde turlarını sonlandırmış olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.